Armani
آرمانی   ( Armani )
گروه : لباس


آرمانی، با آن برش های دقیق و ظریف، به عنوان یکی از مهمترین مارک های لباس در دنیا شناخته میشود. جورجو آرمانی کمپانی خود را در سال 1975 در ایتالیا تاسیس کرد و به طراحی و تولید محصولات متنوعی شامل لوازم جانبی مد، پوشاک، لوازم آرایشی، عطر، لوازم دکوری منزل، جواهرات، عینک و ساعت پرداخت.

این شرکت همچنین از طریق همکاری با سایر شرکت‌ها به فعالیت های تازه‌ای در خارج از دنیای مد مشغول شد. مانند ساخت هتل‌ و مراکز تفریحی (با همکاری شرکت اعمار، بزرگترین شرکت ساختمانی خاورمیانه) و سپس ساخت گوشی‌های موبایل (با همکاری شرکت سامسونگ).

زیر مجموعه های برند آرمانی عبارتند از:

Giorgio Armani : لباسهای لوکس که فقط در بوتیکهای آرمانی به فروش می رسند

Emporio Armani : لباسهای لوکس اما مدرن تر از Giorgio Armani . در حال جاضرهمراه با کمپانی معروف Reebok مشغول طراحی یک کفش ورزشی جدید به نام EA7 هستند

Armani Collezioni : لباسهایی با قیمتی کمی ارزان تر از Giorgio Armani که در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند Harvey Nichols و Bloomingdale’s به فروش می رسد

Armani Jeans : لباسهای ارزان تر اما کاملا بر گرفته از مدل های Giorgio Armani

Armani Exchange : لباسهایی مناسب نسل جوان

Armani Junior : همانگونه که از اسمش پیداست لباسهایی برای نوجوانان و کودکان

Armani Casa : دکوراسیون و لوازم خانگی

در سال 2011 کمپانی آرمانی به فروشی معادل 1.5 میلیارد دلار دست پیدا کرد.
0
30
آرمانی
سایر برندها
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.