Gucci
گوچی   ( Gucci )
گروه : لباساین برند لوکس ایتالیایی در سال 1921 با طراحی های گوچو گوچی وارد دنیای مد شد. امروز بعد از گدشت 90 سال این برند به عنوان یکی از محبوب ترین تولید کنندگان لباس، کیف و کفش و عطریات شناخته می شود.

دراوایل قرن 20، گوچی جوان به فرانسه مهاجرت کرد و در یک هتل لوکس مشغول به کار شد. حین همین کار بود که توجهش به طراحی کیف و چمدان های شیک و قیمتی همراه مسافران جلب شد و وقتی در سال 1920 به زادگاهش، فلورانس، بازگشت فروشگاه کوچکی به منظور فروش کارهای چرمی افتتاح کرد و در طول سال ها با همکاری سه پسرش فروشگاه های مشابهی در رم و میلان افتتاح کرد و در سال 1953 اولین فروشگاه خارج از ایتالیای Gucci در شهر نیویورک شروع به کار کرد. بین سالهای 1960 تا 1990 Gucci با بهره گرفتن از چهره هایی چون Grace Kelly، Audrey Hepburn، Jacqueline Onassis و Princess Diana به اوج شهرتش رسید. از اواخر دهه 80 تا به امروز Gucci به عنوان یکی از ماندگارترین و تاثیر گذارترین برندهای دنیا شناخته میشود.ماندگارترین کلکسیون های Gucci عبارتند از:
Jackie
Flora
GG
Horsebit
Bamboo
Diamante


در سال 2010 Gucci با 290 فروشگاه در سراسر دنیا به فروشی معادل 4.2 میلیارد دلار دست پیدا کرد.
1
15
گوچی
سایر برندها
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.