Bulgari
بولگاری   ( Bulgari )
گروه : جواهرات


بولگاری کمپانی جواهر ساز ایتالیایی و فروشنده کالای لوکس می باشد. علامت تجاری نوشته شده "BVLGARI" به سبک رم باستان است ، و از نام خانوادگی موسس یونانی شرکت ، Sotirios oulgaris مشتق شده است. اگر چه بولگاری خود را با جواهرات مطرح کرد اما بازار خطوط تولید مختلف از جمله ساعت ، کیف دستی ، عطرها ، لوازم جانبی ، و هتل ها را نیز تحت تاثیر محصولات خود قرار داده است.

این مؤسسه ابتدا کار خود را در سال ۱۸۸۴ میلادی، با یک مغازه جواهرفروشی در رم، ایتالیا آغاز کرد.سپس در سایر زمینه‌های دیکر مثل لباس و عطریات خط تولید خود را راه انداخت. برای سال های بسیاری شرکت فروش در نمایشگاه خود در هتل پیر شهر نیویورک را انحصاری ادامه داد. امروز بولگاری دارای بیش از 230 فروشگاه خرده فروشی در سراسر جهان دارد.
شرکت جواهرسازی بولگاری در کنار شرکت‌های تیفانی، کارتیه و هری وینستون، یکی از گران‌ترین و اشرافی‌ترین خانه‌های جواهر و از معروف‌ترین نام‌ها در بازار جواهر جهان است.
2
15
بولگاری (bulgari)
سایر برندها
Skip Navigation Linksسایت مردانه | برندها | بولگاری
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.