10 ادکلن برتر مردانه در سال ۲۰۱۱
موضوع هفته | بهترین ها برای آقایان
Mardaneh.com
 • انتخاب ادکلنی که نه بیش از حد متفاوت باشد و نه خیلی تکراری باشد کار آسانی نیست. یک مرد شیک پوش به مقدار نگاه نمی کند بلکه کیفیت را ملاک قرار می دهد.اگرادکلن خوبی را انتخاب نکنید علاوه بر ضررهایی که پوستتان متحمل خواهد شد٬ پرستیژ اجتماعی شما هم زیر سوال خواهد رفت. مردی که بوی تند ادکلن بدهد اصولا خیلی شانس برای شکار فرصت های طلایی نخواهد داشت. پس همیشه به این نکته توجه داشته باشید که ادکلن با کیفیت خوب احتیاجی به استفاده زیاد نخواهد داشت و نکته دیگر اینکه ادکلن های کلاسیک هیچگاه از مد نمی افتند. حالا نگاهی می اندازیم به ۱۰ ادکلن برتر سال ۲۰۱۱ :


  The One Gentleman 
  By Dolce & Gabbana

  رایحه ای مست کننده و بی نظیر ٬‌مخلوطی از بوی وانیل و نعنای هندی یاد آور بوی گریپ فروت و فلفل سیاه ٬ عطری که بروی پوست خوب می نشیند و بعد از ساعت ها هنوز بوی هل مانندش باقی می ماند.
  ادکلنی مناسب برای مردانی جهانی ٬ موفق ٬ باهوش و کسانی که می خواهند متفاوت باشند
  The Force
   By Dolce & Gabbana

  ادکلنی که اسیر می کند !!! مخلوطی از بوی فلفل سیاه و دارچین ٬‌ بوی دریا و وانیل . برای مردانی که اعتماد به نفس بالای دارند.

  It's Only Rock N Roll
   By John Richmond

  مخلوطی از بوی تورنج ٬ زنجبیل و رزماری ٬ مانند صدای بلند گیتار ذهن شما را به هیجان می آورد. مناسب برای مردان صلح جو و انعطاف پذیر


  Dior Homme
   By Dior

  رایحه ای سرشار از تضاد . بویی متاثر از گل ها ولی کاملا مردانه. یادآور بوی زنبق و سوسن در ترکیبی مردانه ! مناسب  مردانی که احساساتی و رمانتیک هستند.    Champion
   By Davidoff

  مخلوطی از ترنج ٬ لیمو و بلوط با چاشنی هیجان ! شکل ظاهری این ادکلن نشان می دهد مناسب مردانی است که اهل ورزش هستند و می خواهند در هر رقابتی برنده باشند.
  ‌Black-F
   By Ferragamo

  رایجه ای اسرار آمیز ٬ مخلوطی از بوی چوب و عنبر ! بوی هیجان انگیزو جادویی دارد. مناسب برای مکان های شیک و کسانی که می خواهند حضورشان محسوس باشد.


    Bleu-De Chanel
   By Chanel

  مخلوطی از رایحه میوه ها همراه با سدر ٬‌ پرتغال ٬ لیمو و نعنا کوهی ! برای کسانی که می خواهند کمی از قید و بندهای کلاسیک رها باشند.
  ‌‌Bang
   By Marc Jacob

  رایحه ای قوی و تحریک کننده ٬ مخلوطی از فلفل سیاه ٬ بوی چوب و نعنای هندی . ادکلنی مناسب برای مردان شجاع ٬ کسانی که آماده هستند همه را تحت تاثیر قراردهند.  ‌‌‌Boss Bottled Night
   By Hugo ‌‌Boss

  رایحه ای برای ذهن و قلب !‌ مخلوطی از هل ٬ چوب و مشک که بسیار هیجان انگیز است . مناسب برای مردان فعال ٬ جاه طلب و شیک پوش.


  Man
   By Bvlgari

  مخلوطی از بوی چوب ٬ ترنج ٬ گل بنفشه ٬ عنبر و نیلوفر آبی ٬ محرک و انرژی بخش !
  مناسب کسانی که ادعای مردانگی و گیرایی دارند.

  ادکلن شما اولین اثر حضور شماست . دو قطره کافیست و بهترین جا روی نبض دستان شماست ٬ چون وقتی دستهایتان را تکان می دهید با این کار قلمرو خود را مشخص می کنید . فراموش نکنید همیشه درست انتخاب کنید.
توسط : مهدی ریسمانچی
تاریخ :
1390/10/17

منبع :

100
405
آیا این مقاله توانست شما را در انتخاب ادکلن مورد علاقیتان کمک کند ؟
Skip Navigation Linksسایت مردانه | موضوع هفته | بهترین ها برای آقایان | 10 ادکلن برتر مردانه در سال ۲۰۱۱
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.