گرانترین هتل های دنیا
تاپ تن | گرانترین ها
Mardaneh.com
 • اگر می توانستید، بدون در نظر گرفتن هزینه، در یک هتل اقامت کنید، چه امکاناتی مبنای انتخاب شما بودند؟ زمین تنیس اختصاصی، استخر اختصاصی، کاغذ دیواری های ابریشمی، شیر آلات ساخته شده از طلا و یا مستخدم شخصی 24 ساعته؟ اینها همه امکاناتی هستند که در هتل های لوکس دنیا در اختیار شما قرار می گیرند. با هم نگاهی بیندازیم به گرانترین هتل های دنیا:

  لانس برو هتل، لندن
   Lanesborough Hotel  سوییت های این هتل در واقع آپارتمان های 3 خوابه و کاملا مبله ای هستند در همسایگی قصر باکینگهام. در طول افامت شما، مستخدم شخصی شبانه روزی در اختیارتان خواهد بود.
  قیمت یک شب اقامت: 16000 دلار


  برج العرب، دبی
  Burj Al Arab  سوییت سلطنتی این هتل دارای آسانسور اختصاصی، سنگفرش مرمر با رگه های طلا، تخت خواب گردان و سینمای اختصاصی می باشد.
  قیمت یک شب اقامت: 17000 دلار

   
  ریتز هتل، پاریس
   Ritz Paris Hotel  اگر به یک تعطیلات رمانتیک میروید، سوییت های این هتل با سونا و جکوزی با دید 360 درجه از شهر پاریس، انتخاب مناسبی هستند.
  قیمت یک شب اقامت: 18000 دلار

   
  مارتینز هتل، کن
  Martinez Hotel
  اقامت در پنت هاوس این هتل به شما امکان استفاده از لیموزین اختصاصی، حمام به سبک ترکی، بار و مستخدم شبانه روزی اختصاصی را می دهد.
  قیمت یک شب اقامت: 18500 دلار


  پلازا هتل، نیویورک
  Plaza Hotel  سوییت اصلی این هتل که کل طبقه 18 را اشغال کرده شامل 2 سالن پذیرایی، 1 کتابخانه، 6 اتاق خواب و 7 سرویس بهداشتی میباشد. شما در طول اقامتتان در این سوییت آشپز و خدمه اختصاصی خواهید داشت.
  قیمت یک شب اقامت: 20000 دلار


  پالمزهتل، لاس وگاس
  Palms Hotel  سوییت اصلی این هتل از دو طبقه مجزا تشکیل شده و دارای یک زمین بسکتبال اختصاصی، میز بیلیارد، بار و سالن رقص است.
  قیمت یک شب اقامت: 25000 دلار  ریتز کارلتون، توکیو
  Ritz Carlton Hotel


  سوییت های این هتل دارای استخر و سالن ورزش اختصاصی و همچنین مستخدم شبانه روزی می باشند.
  قیمت یک شب اقامت: 26000 دلار


  وستین اکسلسیورهتل، رم
  Westin Excelsior Hotel  سوییت های این هتل دارای جکوزی، سینما و سالن ورزش اختصاصی هستند. همچنین دارای یک مکان دنج برای حمام آفتاب.
  قیمت یک شب اقامت: 29000 دلار


  آتلانتیس ریزورت، جزیره پارادایس، باهاماس
  Atlantis Resort  سوییت اصلی این هتل دارای 10 اتاق خواب با کلیه امکانات است. جالب توجه است که لوستر سقف این سوییت از طلای 22 عیار ساخته شده است.
  قیمت یک شب اقامت: 34000 دلار


  پرزیدنت ویلسون هتل، ژنو
  President Wilson Hotel  سوییت اصلی این هتل دارای آسانسور اختصاصی، شیشه های ضد گلوله، 4 اتاق خواب، 6 سرویس بهداشتی، سالن بیلیارد و رقص است.
  قیمت یک شب اقامت: 53000 دلار

توسط : آرش رزاقی
تاریخ :
1390/11/4

منبع :

9
61
آیا شما حاضر هستید فقط برای یک شب اقامت در هتل های بالا پول خرج کنید ؟
Skip Navigation Linksسایت مردانه | تاپ تن | گرانترین ها | گرانترین هتل های دنیا
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.