mardaneh.com
10 بازی برتر PS3
بیشتر مواقع انتخاب کردن بازیهای مورد علاقه شما بسیار کار سخت و گیج کننده ای است. بهترین راه برای انتخاب این بازیهای گرانقیمت بررسی نظر کارشناسان و همچنین علاقمندان به این نوع گیم ها می باشد . از این رو ما در این مقاله 10 بازی برتر سال را برای شما انتخاب کرده ایم.
mardaneh.com
محبوب ترین اتومبیل های تاریخ
مجله Popular Mechanic در دسامبر 2011 لیستی از محبوبترین اتومبیل های تاریخ منتشر کرد. برخی از این اتومبیل ها سالهاست که تولیدشان متوقف شده است و برخی دیگر به تازگی به بازار معرفی شده اند
mardaneh.com
گرانترین ترانسفر های تاریخ فوتبال
پدیده ترانسفر باشگاهی از 1885 در انگلستان شروع شد. پیش از آن یک بازیکن میتوانست هر بازی را برای یک باشگاه بازی کند و قراردادی وجود نداشت.
mardaneh.com
گرانترین هتل های دنیا
اگر می توانستید، بدون در نظر گرفتن هزینه، در یک هتل اقامت کنید، چه امکاناتی مبنای انتخاب شما بودند؟
mardaneh.com
10 شهر برتر دنیا برای زندگی
مجله اکونومیست هر ساله لیستی از شهرهایی که بهترین کیفیت زندگی را دارند منتشر میکند. مبنای این انتخاب شرایط آب و هوایی، هزینه زندگی، تفریحات موجود، امنیت و ترافیک است.
mardaneh.com
۱۰ بازی فوق العاده فلش
بازیهای فلش همیشه برای من دورانی را تداعی می کند که کمودور ۶۴ بود و آمیگا ۵۰۰ ، بخاطر همین به یاد گذشته ها ۱۰ باز فلش فوق العاده برای کسانی که دنیای بازیهای قدیمی را هنوز دوست دارند.
 1 2  
جدید ترین های تاپ تن
1397/5/27
Skip Navigation Linksسایت مردانه | تاپ تن
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.