Jailbreak iOS 6.1.1 برای iphone 4s
تکنولوژی | نرم افزارهای Apple
Mardaneh.com
 • اگه از اینکه به قانون کپی رایت یه مدتی احترام گذاشتید خسته شده اید خبر خوب اینه که می تونید iphone 4s خودتون رو با ۳ مرحله ساده Jailbreak کنید و کلی نرم افزار جدید روش نصب کنید...

  برای Jailbreak گوشی اولین کاری که باید انجام دهید این است که ققل صفحه گوشی خود را از بخش Setting / General / Passcode-lock غیرفعال نمایید.

  پس از اینکه قفل صفحه را غیرفعال کردید با انجام سه مرحله زیر گوشی شما Jailbreak خواهد شد. توجه داشته باشید که Jailbreak گوشی کارتضمین شده ای نیست با اینکه این روش بارها امتحان شده است ولی هیچ تضمینی در خصوص استفاده از این روش وجود ندارد.

  مرحله یک :
   نرم افزار Evasion 1.3  بسته به سیستم عامل خود دانلود نمایید.

  ویندوز        مکینتاش

  مرحله دو :

  چنانچه شما ios 5 دارید ابتدا باید ios 6.1.1 را از اینجا دانلود نمایید و آنر از طریق ITunes بروی گوش خود نصب کنید . اگر بروی گوشی شما ios 6.1.1 نصب می باشد به مرحله بعدی بروید.

  مرحله سه :

  نرم افزار Evasion 1.3 را اجرا نمایید سپس گوشی خود را ازطریق کابل به سیستم وصل نمایید . سپس دکمه شروع را فشار دهید . تا پایان مراحل jailbreak گوشی خود را از سیستم جدا نکنید و در هنگام انجام مراحل به پیام های که بروی صفحه  کامپیوتر نمایان می شود دقت نمایید. پس از پایان مراحل چنانچه ایکون cydia بروی گوشی شما نمایان شود به این معنا می باشد که شما مراحل را به درستی طی کرده اید.


توسط : مهدی ریسمانچی
تاریخ :
1391/11/26

منبع : www.mardaneh.com

1
4
آیا شما توانستید با این مقاله گوشی خود را Jailbreak نمایید؟
Skip Navigation Linksسایت مردانه | تکنولوژی | نرم افزارهای Apple | Jailbreak iOS 6.1.1 برای iphone 4s
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.