مهریه اسلحه مرگبار
مردانه | طنز مردانه
Mardaneh.com
 • ازدواج همیشه امری خداپسندانه و لازم است ولی وقتی بحث جنگ نابرابر مطرح می شود باید آگاه باشید. آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که چرا اکثر مردان در برابر خانم هایشان همچون موش مطیع و سر به زیر هستند. به نظر می رسد ٬ بخاطراین است که زنان دارای قدرت کنترل و جذبه می باشند !!! خیر دوست عزیر این ترس به دلیل به اجرا گذاشتن مهر و میله های زندان است.

  همانطور که می دانید پیشگیری بهتر از درمان است ٬ قبل از اینکه عاشق شوید و عشق چشمانتان را کور کند به نکات زیر توجه کنید.
  مهریه ای که خداپسندانه باشد در حالت نرمال ۱۴ سکه طلا می باشد و در بهترین شرایط ۱۴ شاخه گل سرخ.
  تا حد امکان از مهریه هایی که به سکه طلا ارتباط دارد پرهیز کنید زیرا با توجه به افزایش قیمت طلا در بازار جهانی هیچ بعید نیست همین ۱۴ سکه ناقابل در سال آینده به سلاح مرگبار تبدیل شود و شما را روانه زندان کند.
  برای اینکه همیشه پادشاه خانه باشید پیشنهاد ما این است که مهریه همسرتان را در یک گاوصندوق کوچک در اتاق خوابتان نگهداری کنید تا در صورت بروز مشکلاتی از قبیل جروبحث ٬ دعوا ٬ گرو کشی و مطرح شدن داستان مهریه با اشاره ای به گاوصندوق مربوطه و ارائه کردن لبخندی ملیح به بحث و جدل خاتمه دهید.
  اگر مهر همسر شما ۱۴ شاخه گل سرخ می باشد داشتن گلدانی پر از گل های سرخ پیشنهاد می شود.مطمئن باشید همسر شما هیچ وقت در این صورت از شما جدا نخواهد شد زیرا خانم ها می دانند که در هر صورت در مورد قضیه ازدواج سود کرده اند.

  اما پیشنهاد ما به آن دسته از دوستان که مهریه سنگین را ضامن زندگی زناشویی خود کرده اند این است که تا حد ممکن سعی نمایند با زن عزیریشان چشم در چشم نشوند و از نگاه های مستقیم پرهیز نمایند زیرا ممکن است یک نگاه مستقیم در چشمان زن محترمشان باعث شود که همسر محترم حس نماید که شوهر قصد گستاخی داشته و تصمیم بگیرد مهریه را به اجرا بگذارد . بهترین راه برای اینکه بتوانید در این شرایط سالم بمانید این است که به محض اینکه وارد خانه می شوید سرتان را بندازید پایین و با گردنی کج شب را تا سحر سپری نمایید و در اول صبح از خانه خارج شوید. البته فراموش نکید که شما فقط مجاز به استفاده از جملاتی از این قبیل خواهید بود :‌
  بله عزیزم ٬ حتما عزیزم ٬ هرچی شما بگید عزیزم ٬ چرا که نه عزیزم و بطور کلی هر جمله زیبایی که با عزیزم خاتمه یابد.

  با اینکه ما هرروزه شاهد ماجراهای طلاق و به اجرا گذاشتن مهریه هستیم ولی باز شما می بینید که مقدار مهریه رو به افزایش است که این موضوع برمی گردد به شگردهای جبهه مقابل...
  شگردهای خانم ها در جهت راضی کردن آقایان در قبول مهریه های بالا به قرار زیر می باشد:
  • استفاده از جمله معروف کی داده کی گرفته ( که ما به شما می گوییم کسی نداده ولی به زور از شما می گیرند)
  • باریک کردن چشمان و مژه زدن
  • صحبت کردن به صورت موشی و گربه ای
  • استفاده کردن از جمله شرطی معروف : اگه میخوای عشقت به من ثابت کنی و ...

  به هر صورت در این راه پر پیچ خم شما باید آگاه باشید و همیشه بخاطر داشته باشید دوران شیرین نامزدی و اوایل ازدواج خیلی زود سپری می شود و روز رستاخیز فرا می رسد.
توسط : طهمورث میلادی
تاریخ :
1391/1/22

منبع : دست نوشته های طهمورث میلادی

16
84
آیا شما نیز یکی از آن فریب خوردگانی هستید که ۱۰۰۰ سکه مهریه همسرتان است ؟
Skip Navigation Linksسایت مردانه | مردانه | طنز مردانه | مهریه اسلحه مرگبار
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.