ازدواج کنید اما...؟
مردانه | طنز مردانه
Mardaneh.com
 • اگر علی رغم تمام هشدارهای ما درخصوص دیو ازدواج ٬‌همچنان مایل هستید این کار را انجام دهید ٬توصیه های دکتر طهمورث میلادی کمکی بزرگ در انتخاب صحیح خواهد بود.

  انتخاب زن مناسب بستگی مستقیم دارد به شخصیت و وضعیت مالی شما ٬ به طور مثال چنانچه شما شخص آرام و مظلومی هستید سعی کنید همسری برای خود انتخاب کنید که سرزباندار و اجتماعی باشد تا در صورت بروز مشکلاتی ازقبیل چک برگشتی ٬ طلب کار سمج و یا انجام امور اداری کسل کننده مانند انحصار وراثت ٬ پایان کار و ... بتوانید از وجود زن مهربانتان استفاده کنید.


  در صورتی که وضع مالی مناسبی ندارید و مایلید سری در سرها دربیاورید احتیاج نیست کار جدیدی شروع کنید و یا اضافه کاری انجام دهید. اولین قدم برای رهایی از این منجلاب این است که در اولین فرصت از یک بانک ویا شخصی خییر به میزان لازم وام بگیرید. اشتباه نکنید این پول برای سرمایگذاری نیست بلکه این پول برای اجاره یک ماشین مدل بالا و همچنین اجاره یک خانه در بالا شهر است . دقت کنید که انتخاب خودرو سواری در این پروسه نقش حیاتی دارد برای اینکه بتوانید ماشین مناسبی انتخاب کنید باید ابتدا بدانید که از نظر خانمها خودرو سواری چیست؟؟؟ خودرو سواری در فرهنگ بانوان وسیله ای است متحرک ٬ براق با شاسی بلند با قابلیت پخش موسیقی . نتیجه اخلاقی اینکه هر نوع ماشین شاسی بلندی جواب خواهد داد.
  پس از انجام مراحل فوق قدم بعدی پیدا کردن اولین دختر پولدار در نزدیکی شماست. با توجه به اوضاع بد اقتصادی و همچنین کمبود شوهر در جامعه امروز اولین پیشنهاد ازدواج شما با جواب مثبت روبرو خواهد شد. بعد از مراسم ازدواج و سپری کردن دوران شیرین ماه عسل زمان آن رسیده است که اعلام ورشکستگی نمایید. در این مرحله استفاده از جملاتی ازقبیل شریک نامرد ٬ آتش گرفتن اموال و ... بی تاثیر نخواهد بود. در این قسمت ماموریت شما به پایان رسیده و زمان آن است تا سرنوشت در مورد شما تصمیم بگیرد . اگر آدم خوش شانسی باشید پدر زن مهربانتان به فریاد شما خواهد رسید و شما رستگار می شوید در غیر این صورت خود را برای دوران حبس و آب خنک آماده سازید.


  اگر مدتی است تنها زندگی می کنید واز غذاهای حاضری و فست فود خسته شده اید و قصد ازدواج کرده اید ٬ در این صورت زن خانه دار با دست پخت خوب مناسب شماست . هرگز زن شاغل برای خود انتخاب نکنید زیرا در این صورت نه تنها از غذا خانگی خبری نیست بلکه هزینه تهیه غذای حاضری نیز صرف خرید کفش و مانتو همسر عزیزتان خواهد شد و گشنگی مطلق انتظار شما را می کشد.

  چنانچه قصد دارید در کار خود پیشرفت کنید و به جایگاه بالاتری در شرکت یا اداره مربوطه برسید ازدواج با دختر مدیرعامل بهترین انتخاب برای شما می باشد. در صورتی که شانس یار شما باشد موفقیت و موقعیت شغلی خود را تا زمان بقاء شرکت مربوطه تضمین کرده اید.

  اگر شما هیچ کدام از مشکلات بالا را ندارید سعی کنید فکر ازدواج را از ذهن خود پاک کنید و به زندگی شیرین مجردی خود ادامه دهید.
توسط : طهمورث میلادی
تاریخ :
1390/10/20

منبع : دست نوشته های طهمورث میلادی

10
31
آیا این مقاله طنز مورد پسند شما بود ؟ لطفا برای ارزیابی این بخش نظر خود را ثبت کنید.
Skip Navigation Linksسایت مردانه | مردانه | طنز مردانه | ازدواج کنید اما...؟
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.