شوهر ... کیف پول الکترونیکی شما
مردانه | طنز مردانه
Mardaneh.com
  • آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خانم ها شمارا چگونه می بینند؟ خودتان را ناراحت نکنید آنها کلا شما را نمی بینند . بهتر است این سوال را تغییر دهیم که شما برای خانم ها همانند چه می مانید؟
    درواقع شوهران محترم در چشم خانم ها کارت های اعتباری انسان نمایی هستند که می توان آنها را لای هر دستگاه پوزی کشید و پس از آن احساس خوشبختی و سعادتمندی کرد. از دیگر ويژگیهای منحصر بفرد این کارت  اعتباری انسان نما می توان به امکان اتوخرید آن اشاره کرد که با داشتن تقویم بروز می توانند برنامه خرید زندگی  را در حافظه خود نگهداری نمایند به طور مثال خرید کادو تولد برای زن ٬‌مادر زن ٬ خواهر زن ٬ پدر زن و یا برنامه خرید روزانه موادغذایی و ...

    کلا خانم ها ترجیح می دهند کیف پول اکترونیکی ٬ چاق تر و تا حد امکان زشتر باشد. زیرا که آنها باور دارند شوهران زشت و چاق انگیزه کمتری برای خرید شخصی برای خودشان دارند در نتیجه اعتبار بیشتری برای خانم ها باقی خواهد ماند.

    به خاطر همین موضوع است که هیچ وقت زن شما دوست ندارد٬ متناسب و یا زیبا باشید. از آنجایی که همه خانم ها متخصصان زیبایی هستند و می دانند که زیبایی امروزه بسیار گران است از این رو برای صرفه جویی و جلوگیری از اصراف ٬ صلاح می دانند فقط یک زیبا در خانه حضور داشته باشد کافی است...
توسط : طهمورث میلادی
تاریخ :
1391/11/26

منبع : دست نوشته های دکتر طهمورث میلادی

15
54
آیا این مقاله مورد پسند شما بود
Skip Navigation Linksسایت مردانه | مردانه | طنز مردانه | شوهر ... کیف پول الکترونیکی شما
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.