کیف و کفش های شبرنگ مد می شوند!!!
لباس و مد | تازه های دنیای مد
Mardaneh.com
 • امروزه وسایل جانبی از قبیل کیف ٬ کفش ٬ کمربند و ... برای مردان خوش لباس بسیار مورد توجه است به گونه ای که آقایان سعی می کنند با انتخاب وسایل جانبی مد روز ظاهر خود را متفاوت و شیک تر جلوه دهند.
  از طرفی وسایل جانبی با داشتن قیمت مناسب تر نسبت به لباس های گران قیمت می توانند به ما کمک کنند تا ظاهر خود را همراه با فصل های سال تغییر دهیم و همچنین از یکنواختی لباس های رسمی و روزمره بکاهیم.

  حالا به سراغ اين سوال مهم ميرويم که مد وسايل جانبي براي آقايان براي زمستان / بهار 2012 چيست؟

  کيف هاي يک وري و خيلي بزرگ (XL)

  يکي از مهمترين مدهاي فصل زمستان/ بهار 2012 کيف هاي بزرگي هستند که به صورت کج و يک وري استفاده ميشوند و معمولا دوبنده هستند. اين کيف ها در عين شيک بودن بسيار راحت هم هستند علي الخصوص که باعث ميشوند دستهاي شما آزاد باشند امسال در شوهاي Ermenegilo Zegna و Pietro Gazzarrini کيف هايي بزرگ با بندهايي شبيه کمربند به نمايش گذاشته شد. . در شوها کيف هاي روي شانه چرم طبيعي زياد ديده ميشوند و همينطور کيف هاي دستي بزرگ شبيه چمدان. همچنين کيف هاي ورزشي بزرگ در شو زمستاني Dirk Bikkembergs بسيار مورد توجه قرار گرفتند.  رنگ هاي شبرنگ

  يکي ديگر از مدهاي اصلي زمستان/ بهار 2012استفاده از رنگ هاي تند و شبرنگ است که نظير آن را در کلکسيون جديد Burberry ديديم که طرح هاي سنتي و رنگهاي روشن طبيعي را با خطوط زرد شبرنگ مخلوط کرده بود. همچنين Burberry اسنيکر هاي زرد شبرنگ را هم در کلکسيون زمستان/ بهار 2012 خود دارد. به نظر ميرسد که کفش هاي زرد رنگ در اين فصل بسيار مورد توجه هستند.

  دستکش و کلاه هايي از جنس پوست


  با نزديک شدن به پايان زمستان که هوا بهتر مي شود، مي توانيم از وسايل جانبي استفاده کنيم که به غني تر شدن مجموعه لباس هايمان کمک مي کنند. به طور مثال دستکش ها، چرم يا جير، با انگشت يا بدون انگشت، در اين فصل بسيار مورد توجه هستند. اين قضيه راجع به کلاه هم صادق است. کلاه هاي پوست بسيار بيشتر از پشم در اين فصل مد هستند. همچنين کلاه هايي که ياد آور دهه 70 هستند، همان هايي که تا روي چشم را مي پوشانند که نظيرشان را در شوي John Varvatos در اين فصل ديديم.

  خلاصه اينکه، وسايل جانبي کامل کننده ظاهر يک مرد است. اگر مي خواهيد اين فصل طبق مد روز باشيد وسايل چرمي با خطوط شبرنگ را فراموش نکنيد.
توسط : مهدی ریسمانچی
تاریخ :
1390/8/28

منبع :

23
73
Skip Navigation Linksسایت مردانه | لباس و مد | تازه های دنیای مد | کیف و کفش های شبرنگ مد می شوند!!!
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.