کلکسیون Louis Vuitton ٬ بهار و تابستان ۲۰۱۲
لباس و مد | تازه های دنیای مد
Mardaneh.com
 • Louis Vuitton  برندی است شیک ٬ به روز ٬ گران  ٬ پر زرق و برق و خاص که هواداران زیادی دارد. این موضوع در خصوص کلکسیون بهار و تابستان ۲۰۱۲ این برند نیز صدق می کند. کلکسیونی برای آقایان از طرف Louis Vuitton که در ابتدا شهرتش را مدیون کیف هایش بود اما دیگر به همین حد اکتفا نمی کند!
  طراحی Lousi Vuitton در نوع خود به همتا و بی رقیب است و می تواند کسانی که به دنبال مد های جدید و زیبا هستند را به خود جذب نماید.

  کلکسیون جدید Louis Vuitton  دارای دو سبک مختلف است :
  سبک اول با حفظ کردن الگوهای کلاسیک ودرنظر گرفتن  فاکتورهای شیک پوشی سعی کرده  مدهای شیک قدیمی را در قالبی نو به هوادارن خود ارائه کند.  و اما سبک دوم ٬‌ آوانگارد ٬ خاص و بی همتا که مناسب افرادی است که روحیه ای ماجراجو دارند و آماده پذیرش رنگ بندی های عجیب ٬ خاص و غیرقابل پیش بینی هستند  . کسانی که مایلند خاص و متفاوت به نظر برسند.


  عادلانه است که بگوییم در زمینه لوازم جانبی Louis Vuitton جایگاهی بالاتر از عالی دارد. در این کلکسیون جدید کمربند ها ٬ کفش ها ٬ کیف ها و شال گردن هایی را می بینیم که هریک می تواند به تنهایی ظاهر یک شخص رابه سوی بهترین ها سوق دهد.
توسط : مهدی ریسمانچی
تاریخ :
1390/9/11

منبع :

43
73
123
Skip Navigation Linksسایت مردانه | لباس و مد | تازه های دنیای مد | کلکسیون Louis Vuitton ٬ بهار و تابستان ۲۰۱۲
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.