Gucci و کلکسیون جدید Made To Measure
لباس و مد | تازه های دنیای مد
Mardaneh.com
 • Gucci کلکسیون Made to Measure خود را با استفاده از هنرپیشه معروف James Franco به بازار عرضه می کند . Gucci  کمپین تبلیغاتی خود با عکس های سیاه و سفید این هنرپیشه افتتاح کرد.  کلکسیون Made to Measure در واقع  یک سرویس منحصر به فرد از طرف یکی از معروفترین برندهای دنیای مد است که به خریداران این امکان را می دهد تا برش ٬ رنگ و جنس پارچه را انتخاب کنند تا یک ست کت شلوار فوق العاده داشته باشند.
  پارچه های بافت Gucci در بیش از ۸۰ جنس مختلف و ‍۱۷۰ طرح عرضه می شوند : موهر ٬ پشم ٬ کشمیر ٬ مخمل ٬ ساتن و ابریشم همگی در بافتهای این برند دیده می شوند.
  Frida Giannini مدیر طراحی gucci در مورد این کمپین هیجان انگیز و خاص می گوید :
  James یک توانایی ذاتی در تلفیق مدلهای کلاسیک و مدل های مدرن دارد که درنهایت تلفیق این دو سبک به شما این احساس را خواهد داد که این لباس فقط برای شخص شما درست شده است و این ماهیت کلکسیون Made to Measure است.
  رسوم و تجربه های ایتالیایی Gucci نشان می دهد که کت و شلوارهای سفارشی دوخته شده بهترین راهی است که یک مرد می تواند شیک بودنش را نشان دهد.
توسط : مهدی ریسمانچی
تاریخ :
1390/10/23

منبع :

16
84
این امکان که شما بتوانید پارچه و طرح کت شلوار را با سلیقه خود انتخاب کنید آیا مورد پسند شماست ؟
Skip Navigation Linksسایت مردانه | لباس و مد | تازه های دنیای مد | Gucci و کلکسیون جدید Made To Measure
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.