mardaneh.com
Gucci و کلکسیون جدید Made To Measure
Gucci کلکسیون Made to Measure خود را با استفاده از هنرپیشه معروف James Franco به بازار عرضه می کند . Gucci کمپین تبلیغاتی خود با عکس های سیاه و سفید این هنرپیشه افتتاح کرد.
mardaneh.com
کلکسیون Louis Vuitton ٬ بهار و تابستان ۲۰۱۲
Louis Vuitton برندی است شیک ٬ به روز ٬ گران ٬ پر زرق و برق و خاص که هواداران زیادی دارد. این موضوع در خصوص کلکسیون بهار و تابستان ۲۰۱۲ این برند نیز صدق می کند. کلکسیونی برای آقایان از طرف louis vuitton
mardaneh.com
هفت روش مختلف برای بستن شال گردن
مي دانيم که يک شال گردن در ضمن حفظ کردن شما در برابرسرما، مي تواند تاثير مهمي در ظاهر يک مرد داشته باشد. با کمي خلاقيت و مهارت در گره هاي مختلف، مي توانيد به ظاهري مطلوب تر و شيک تر برسيد. کار سختي نيست و بيش از يک دقيقه زمان نمي برد
mardaneh.com
کیف و کفش های شبرنگ مد می شوند!!!
آيا به نظر شما اين لباس است که شما را به یک مرد خوش لباس تبدیل می کند يا وسايلی از قبیل کیف و کفش؟ البته هردو این های فاکتورهای مهمی هستند ولی به نظر می رسد اگر مایلید با دنیای مد همراه باشید وسایل جانبی گزینه آسانتر و در دسترس تری می باشند.
 1  
سر فصل های بخش لباس و مد
جدید ترین های لباس و مد
1397/4/27
Skip Navigation Linksسایت مردانه | لباس و مد | تازه های دنیای مد
وب سایت مردانه اولین پایگاه اینترنتی مخصوص آقایان می باشد که قصد دارد با فراهم کردن محیط فرهنگی ، آموزشی و ارائه مقالات مرتبط با نیازهای امروز مردان ایرانی، گامی در جهت ارتقاء وب فارسی بردارد.